Patrik Pavelek
  - 10/10*  
(skupina přátel)
výborné místo s výborným zázemím
Zdeňka Blažková
  - 10/10*  
(skupina přátel)
Všechny služby výborné, příjemný, ochotný a trpělivý personál, skvělé bohaté snídaně. Ještě jednou za celou akci děkujeme.
Vít Březina
  - 10/10*  
(rodina s malými dětmi)
Výborné. Od jídla přes polohu a služby!
Franta
  - 5/10*  
(rodina s malými dětmi)
Super pobyt. Animační programy s klaunem Vášou. Chystáme se, bude u vás kdy? Déti se nesmírně téší!
Bambule
  - 10/10*  
(jednotlivec)
Děkujeme za krásně strávený pobyt u vás.Gajdošovi
Petra
  - 10/10*  
(rodina s malými dětmi)
Na penziónu jsme strávili 14 krásných dní. Prostředí bylo krásné, služby výborné a personál perfektní. Měli jsem s sebou děti, pro které byl připraven pestrý animační program. Vřelé doporučujeme!
Katka
  - 10/10*  
(rodina s malými dětmi)
Naše první dovolená s malou dcerkou, byli jsme nadšení, ubytování super, ale hlavně neuvěřitelně milý a ochotný personál, nic nebylo problém, ve všem vyhověli s úsměvem. Na nás akorát trochu krátké a měkké postele, ale to je o zvyku, jinak se sem určitě rádi vrátíme.
Vykyn
  - 10/10*  
(starší pár)
Byl to pohodově strávený víkend .Krásné misto,perfektní služby,vynikající kuchyně .Určitě to nebyla naše poslední návštěva,rádi si pobyt zopakujeme ..
Romek
  - 10/10*  
(jednotlivec)
Velice děkujeme za nádherný pobyt ve Vašem penzionu. Byli jsme mile překvapeni vším, s čím jsme se po vstupu do penzionu setkali. Od paní recepční, přes ubytování, TOP kuchyň, služby, vše bylo velice profesionální. Díky usměvavým zaměstnancům a hezké výzdobě v restauračním zařízení v podobě sluníček u stropu byl tento pobyt nejpříjemnější jaký jsme kdy strávili. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem Roman s Bohunkou.
Jiřka
  - 10/10*  
(skupina přátel)
Děkujeme moc celému personálu, příjemné prostředí, dobré jídlo, zajímavé aktivity. I když jsme tam byli pouze na 3 dny a počasí moc nepřálo, přesto bylo u Vás moc fajn. Určitě se podíváme znovu. Poděkování patří i našemu animátorovi Mgr.Tomáši Lokšovi za pěkné výlety a poutavý výklad. Příště toho musíme stihnout více a ráda bych vyzkoušela i lukostřelbu.
sjů
  - 9/10*  
(rodina s malými dětmi)
Dovolena v Penzionu Slunicko byla jedna z nejhezcich. Krasne misto, prijemny personal a hlavne vyziti jak pro deti, tak i pro dospele. Vyhled z okna kouzelny. Jidlo bylo moc dobre. Sice skromnejsi vyber, ale vubec nevadilo. Grilovani s zivou hudbou nemelo chybu. Doufam, ze sem jeste zavitame. Penzion mohu vsem doporucit.
Iveta
  - 2/10*  
(skupina přátel)
za hodně peněz málo muziky. Personál né moc ochotný a neschopný pružně reagovat na vzniklé komplikace ohledně předem domluvených aktivit. Pokoj pro 4 - na pokoji jen dva župany i přes to, že jsme měli zaplacený vstup do wellness o pohodlnosti a stavu přistýlek ani nemluvím. Hotel byl celý víkend plný hostů - snídaně katastrofa, jídlo nedoplněné, malý prostor, co se doplnilo bylo hned pryč. V sobotu odpoledne v restauraci došlo pivo (jedno ze dvou v nabídce) s tím, že do konce víkendu už nebude, protože neobjednali. Personál restaurace neochotný, pomalý a chvílema i dost protivný. Z kuchyně vydávali jídla, která složením neodpovídala jídelnímu lístku a ještě se tvářili uraženě, že jsme chtěli ať nám dají co tam mají napsané. Penzion rozhodně nedoporučuji! Za ty peníze se dá sehnat mnohem lepší ubytování.
piwaco
  - 1/10*  
(rodina s malými dětmi)
uděleno číselné hodnocení
Alice Juračková
  - 1/10*  
(jednotlivec)
Celá naše skupina byla v Penzionu Sluníčko velmi spokojena. Rádi se vrátíme opět za rok.
Nikol
  - 10/10*  
(jednotlivec)
byli jsme z manželem víc jak spokojení strašně moc příjemná byla slečna servírka z Havířova a taky paní recepční ale i mladý kuchař byl supr usměvavý no prostě personál nám dodával příjemnou atmosféru určitě se zase vrátíme na Sluníčko ještě jednou všem děkujeme s pozdravem manželé Sonntagovi
Hofi
  - 9/10*  
(mladý pár)
uděleno číselné hodnocení
Denča
  - 10/10*  
(skupina přátel)
Na Sluníčku jsem organizovala sportovní-relax víkend a musím říct, že paní manažerka skvěle vyhověla všem mým požadavkům a přáním. Personál příjemný a velmi ochotný. Strava chutná,velké porce. Všude čisto. Určitě můžu doporučit a osobně se na Sluníčko ráda vrátím.
pavlisbrno
  - 10/10*  
(rodina s malými dětmi)
Byli jsme tu již po čtvrté, krásné prostředí pod LH, vynikající jídlo, velmi milý personál, služby včetně krásného nerezového bazénu a privátního wellness na vysoké úrovni. Perfektní animátor, který zabaví celou rodinu. Ceny přijatelné. Dětské koutky vybaveny herními konzolemi, každý rok nově vymalované, fotbálek, kulečník, šipky, no prostě vše, co potřebujete ke strávení opravdu pěkné rodinné dovolené.
  - 10/10*  
(skupina přátel)
Jedním slovem SUPER! Animační program s šášou - děti byly uneseny. Písničky na přání, muzika, soutěže - to nikde neuvidíte! Jarek.
vpm
  - 10/10*  
(rodina s malými dětmi)
Excelentní pobyt, vše OK !!! Super Silvestrovská zábava !!! S programem (vaša) Kdy opět bude? V.